warningPrávě prohlížíte archiv webu ZŠ Slovácká.
Aktuální web najdete na adrese slovacka.cz

příspěvková organizace
Ředitel školy: Mgr. Iva Jobánková
ijobankova@slovacka.cz | 519 361 282
IČO: 60680709

Školní zpravodaj 2011/2012
Poslední zvonění PDF Tisk Email
Autor článku: Markéta Rosochová, 7. B   
29. červen 2012

Učebnice jsou odevzdány, známky napsány, žáci a učitelé vysíleni a ozývá se poslední zvonění loučící se s uplynulým školním rokem.

Celý článek...
 
Plavba po Baťově kanále a velká vlaková jízda PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Blanka Kumštová   
27. červen 2012

Celý článek...Není snadné vybrat cíl školního výletu, aby byl atraktivní pro celou třídu. Kdo rád cestuje, zná okolí svého regionu, takže se v každé třídě najde nějaký žák, který už na zvoleném místě byl. Zpestření našeho školního výletu, kterého se zúčastnili žáci 6. B a 8. B, ale jistě předčilo i ta nejdivočejší očekávání všech jeho účastníků.

Celý článek...
 
Ohne Fleiβ kein Preis PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Blanka Kumštová   
27. červen 2012

Celý článek...Podle známého rčení Bez práce nejsou koláče se v hodinách němčiny pokusili žáci 9. B a 7. C zmapovat svými chuťovými buňkami taje národních kuchyní německy mluvících zemí. Po nedobré zkušenosti se již nikdo neodvážil nahlédnout do kuchyně Švýcarska, neboť tamní lahůdka Rösti nám zkrátka nikdy nevyšla podle plánu.

Celý článek...
 
ZŠ Slovácká potřetí vyhrála celostátní KINDERIÁDU PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Lenka Žilínková   
21. červen 2012

Celý článek...Žáci  ZŠ Slovácká se 13. června zúčastnili celostátního kola nejprestižnější lehkoatletické soutěže pro žáky 1. stupně, Kinderiády. Na stadionu ASK Slavia v Praze soupeřila desetičlenná družstva (5 děvčat + 5 chlapců) ze 42 škol z celé republiky, která postoupila z kol regionálních. Všichni závodili ve dvojboji: v běhu na 60 m a k tomu v další disciplíně. 2. třídy ve skoku z místa, 3. třídy v hodu plným  míčem,  4. třídy v hodu kriketovým míčkem a 5. třídy ve skoku dalekém. Na závěr se běžela štafeta  na 4 x 60 m, složená ze čtyř nejrychlejších členů družstva.

Celý článek...
 
Letní den na Pohansku PDF Tisk Email
Autor článku: PaedDr. Jitka Bálková; Ivona Knápková (8. D)   
21. červen 2012

Celý článek...Výtvarnice a výtvarníci z Masaccia si díky entům Pohansko zamilovali natolik, že se rozhodli ukončit tam letošní sezonu. Nápad se zamlouval i žákům 8. B, a protože rádi malují v plenéru, vydali se k zámečku také. Doprovázely je paní učitelky Dagmar Malinová a Alena Čechová.

Celý článek...
 
Krajské kolo recitační soutěže PDF Tisk Email
Autor článku: PaedDr. Jitka Bálková; Barbora Tučková (7. B)   
21. červen 2012

Recitační soutěž má na naší škole dlouhou tradici a máme radost, když se podaří našemu recitátorovi postoupit do krajského kola. Předchází mu oblastní kolo, které organizuje naše škola ve spolupráci s Městskou knihovnou Břeclav. Velký dík za jeho každoroční uskutečnění patří paní učitelce Romaně Prknové. Letos okresní kolo vyhrála Barbora Tučková ze 7. B.

Celý článek...
 
Šesťáci na exkurzích PDF Tisk Email
Autor článku: PaedDr. Jitka Bálková   
19. červen 2012

Celý článek...Žáci šestého ročníku během jarních měsíců podnikli tři exkurze. V souvislosti s výročím narození J. A. Komenského si jeho život připomněli na besedě v knihovně, přírodopisné učivo si doplnili a obohatili na výletě do Pavlovských vrchů a v rámci výuky občanské výchovy zavítali k hasičům.

Celý článek...
 
Výpravy za historií PDF Tisk Email
Autor článku: PaedDr. Jitka Bálková   
07. červen 2012

Celý článek...Máme to štěstí, že žijeme v místě, které nám připomíná naši dávnou minulost, a tak lze hodiny dějepisu oživit exkurzí do nedalekých lokalit. Příjemným zpestřením je také návštěva muzea. V průběhu školního roku využíváme obou možností.

Celý článek...
 
T-ballisté v Praze PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Vlastimil Fadrný   
05. červen 2012

Celý článek...Minulou středu (30. 5. 2012) se náš školní klub vydal do Prahy na Mistrovství ČR škol v T-ballu 4. – 7. tříd. Protože jsme na této akci byli poprvé, nevěděli jsme, co nás čeká.

Celý článek...
 
Softbalisté neúspěšní PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Vlastimil Fadrný   
01. červen 2012

Celý článek...V pondělí 28. května jeli členové našeho softbalového klubu do Brna bojovat o postup do celostátního finále školních softbalových týmů. Očekávání a šance byly veliké. Sen o postupu se však začal hroutit dříve, než jsme nastoupili k prvnímu zápasu.

Celý článek...
 
Gastronomie od pólu k pólu aneb Co jsem měl dnes k obědu PDF Tisk Email
Autor článku: PaedDr. Jitka Bálková   
21. květen 2012

Celý článek...V uplynulém týdnu jsme zakončili práci na projektu žáků druhého stupně Gastronomie od pólu k pólu aneb Co jsem měl dnes k obědu a výsledky tohoto způsobu výuky jsou k vidění na panelech v prostorách školy.

Celý článek...
 
Úspěch na Setkání s uměním 2012 PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Dagmar Malinová   
14. květen 2012

Celý článek...I letos jsme se zúčastnili jedné z nejprestižnějších výtvarných akcí – mezinárodního výtvarného workshopu Setkání s uměním, jehož spolupořadatelem je každoročně Gymnázium Břeclav.

Jako obvykle členové Masaccia z 8. a 9. ročníku netrpělivě čekali na vyhlášení témat soutěže a zadání techniky.

Celý článek...
 
Naučná stezka doupných stromů PDF Tisk Email
Autor článku: PaedDr. Jitka Bálková   
10. květen 2012

Celý článek...V sobotu 5. května byla otevřena nová naučná stezka, na jejímž vzniku se podíleli žáci naší školy, především členové výtvarného spolku Masaccio.

Otevření stezky organizovala paní učitelka Dagmar Malinová se svými výtvarníky, podpořit akci přišli její kolegové, ale také rodiče žáků. Skupinu převážně cyklistů doprovázel místostarosta Břeclavi pan Krátký.

Celý článek...
 
Turnaje v softbalu PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Vlastimil Fadrný   
09. květen 2012

Celý článek...Ve čtvrtek 19. 4. 2012 pokračovala školní softbalová liga pro žáky 2. stupně ZŠ svým prvním jarním kolem v Lednici. Z šesti týmů nakonec přijely 4 – Dolní Dunajovice se nezúčastnily z důvodů velké marodky a Šitbořice ze soutěže odstoupily.

Celý článek...
 
Fyzika v pokusech, 7.A PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Vlastimil Fadrný   
02. květen 2012

V úterý 29. 2. jsme v hodině fyziky ve třídě 7. A uskutečnili „Hodinu pokusů (a omylů)" Žáci této třídy měli možnost dva měsíce, tedy od konce prosince, přemýšlet o provedení fyzikálního pokusu a o předvedení a popsání před svými spolužáky. Nakonec se na hodinu připravili pouze chlapci: Marek Cinádr, Adam Černý, Andrej Fiala, Martin Kocián. Tomáš Markovič, Patrik Martinek a Jarek Rez. Nejlépe si svůj výstup připravili M. Cinádr s P. Martinkem, kteří předvedli „Rozpínání plynů pomocí chemické reakce", pokus měli dokonale promyšlený. Omylem byl „pokus" T. Očenáška a D. Fialy, který kružítkem propíchl natlakovanou PET lahev se sladkou minerálkou, čímž demonstrovali přetlak v uzavřené nádobě....:-)

Celý článek...
 
Letošní Paragraf PDF Tisk Email
Autor článku: PaedDr. Jitka Bálková; Milan Nguyen, 8. B   
23. duben 2012

Celý článek...Ve čtvrtek 15. března se v multimediální učebně konala soutěž Paragraf. Jde o znalostní soutěž, ale žáci musí prokázat také zručnost, nápaditost a zejména souhru při práci v týmu.

Celý článek...
 
Výstava Entové na Pohansku PDF Tisk Email
Autor článku: Milan Nguyen, 8. B a Mgr. Dagmar Malinová   
27. březen 2012

Celý článek...Vernisáž výstavy se konala 23. února 2012 v Lichtenštejnském domě. Výstava se uskutečnila ve spolupráci Města Břeclav a Městského muzea a galerie Břeclav. Obrazy namalovali hlavně členové výtvarného spolku Masaccio. Výstavu tvoří 23 obrazů.

Celý článek...
 
Mladý Demosthenes PDF Tisk Email
Autor článku: PaedDr. Jitka Bálková   
05. březen 2012

Celý článek...Již několik let pořádáme pro naše žáky přehlídku v mluveném projevu, letos však poprvé jsme se přihlásili do celostátní soutěže Mladý Demosthenes.

Do soutěže se zapojili všichni žáci druhého stupně, neboť nejprve proběhla třídní kola. Do školního kola pak postoupili dva tři žáci z každé třídy. Za velký klad považuji, že na hodnocení výkonů ve třídě se podíleli žáci spolu se svou paní učitelkou češtiny. Vystoupení ve školním kole hodnotila již porota složená z češtinářek. Svou premiéru v regionálním kole zažily Michaela Prajková a Michaela Řeháčková. Obě děvčata připravila paní učitelka Romana Prknová. Gratulujeme k úspěchu!

Celý článek...
 
Zápisky z hor PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Lenka Fabikovičová a členové novinářského kroužku   
02. březen 2012

Celý článek...Od pondělí 13. do soboty 18. února se 70 žáků naší školy zúčastnilo lyžařského výcvikového kurzu v Říčkách. Spolu s nimi se do Orlických hor vypravila šestice našich učitelů coby instruktorů lyžování či snowboardingu pro začínající i pokročilé lyžaře ze 6. A, 7. B a 7. C.

Počasí nám první den přálo. V Říčkách bylo nádherně slunečno, takže i ti, kteří v úterý stáli poprvé na lyžích, si mohli vychutnávat krásnou atmosféru zasněžených hor. Ostatní dny už byla obloha zatažená a většinou se jen měnila intenzita sněžení. I přesto jsme ale v sobotu odjížděli s dobrým pocitem, že všichni kurz zvládli a i ti nejzatvrzelejší se naučili lyžovat.

Celý článek...
 
Autorské čtení PDF Tisk Email
Autor článku: PaedDr. Jitka Bálková   
07. únor 2012

Celý článek...Ve čtvrtek 26. ledna 2012 se konalo školní kolo přehlídky autorského čtení na téma Když jsem chodil do školy aneb Pohled z lavice. Vše probíhalo v multimediální učebně. Celkem bylo ve sborníku 32 prací, ale z důvodu nemoci žáků jsme v originálním čtení slyšeli jenom dvě třetiny. Členy poroty byly paní učitelky Jitka Bálková, Romana Prknová, Blanka Kumštová, Alena Čechová a paní zástupkyně pro druhý stupeň Šárka Čeperová.

Celý článek...
 
S němčinou do školní kuchyňky PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Blanka Kumštová   
26. leden 2012

Celý článek...Páteční dopolední výuku němčináři ze 7. C a 8. B uzavřeli ve školní cvičné kuchyňce. Během předchozího týdne se rozdělili do skupinek a vybrali si jeden z bramborových receptů. Zastoupena byla jak kuchyně německá, tak i rakouská a samozřejmě i švýcarská. Podle očekávání nám právě švýcarský recept dal nejvíce zabrat a Kartoffelrösti bude třeba ještě vypilovat. Za Rakousko připravovali tři kuchaři křupavoučké Kartoffelpuffer (bramboráčky) a z německé kuchyně jsme ochutnali Schwäbischer Kartoffelsalat a Kartoffelsalat für Oktoberfest (ovšem ve verzi s nealko pivem). Pro jistotu jsme přidali ještě jednoho zástupce německé kuchyně - Kartoffelfrikadellen (karbanátky).

Celý článek...
 
Zakončení projektu Grenzlose Bibliothek/Knihovna bez hranic PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Blanka Kumštová   
24. leden 2012

Celý článek...Prosinec nabídl žákům z jazykových tříd, kteří se věnují němčině, poměrně mnoho akcí, během nichž si mohli otestovat své znalosti a komunikační dovednosti v praxi. Kromě konverzační soutěže a vánočního zájezdu do Vídně se jedná o zahraniční výjezd do nedalekého Poysdorfu.

Celý článek...
 
Vánoční Vídeň 2011 PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Blanka Kumštová   
11. leden 2012

Celý článek...Atmosféra vánočních vídeňských trhů nás opět po roce zlákala k návštěvě této rakouské metropole. Němčináři z celého 2. stupně se mohli v úterý 20. prosince 2011 zúčastnit již téměř tradičního zájezdu do Vídně. Protože už někteří z nich tuto cestu podnikli loni, byl program ušitý na míru tak, aby každý viděl něco nového a nikdo se nenudil.

Celý článek...
 
Piškvorky ovládli osmáci z "déčka" PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Vlastimil Fadrný   
04. leden 2012

V tradičním termínu, tedy poslední školní den před vánočními prázdninami, proběhlo školní klání nejlepších hráčů piškvorek.

Předcházela tomu školní kola v jednotlivých třídách, z nichž postoupili vždy dva nejlepší. Ti byli nalosováni do dvojic žáky 6. A. Do semifinále se probojovali pouze chlapci.

Celý článek...
 
Vánoční přání z archivu PDF Tisk Email
Autor článku: PaedDr. Jitka Bálková   
22. prosinec 2011

Celý článek...Dnes se dveře školy uzavřou a zůstanou uzamčeny až do prvních lednových dnů. Než však nastal poslední den ve škole v tomto roce, žáci si v hodinách připomínali vánoční tradice, prací ve výtvarné výchově či pracovní výchově přispěli k vánoční výzdobě školy.

Ve školním roce 2007/2008 jsme uspořádali autorské čtení na téma Vánoce. Vraťme se tedy nyní k literárnímu vyjádření našich absolventů.

Celý článek...
 
Konverzační soutěž v NJ PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Blanka Kumštová   
21. prosinec 2011

Celý článek...Ve čtvrtek 15. 12. 2011 se konalo školní kolo konverzační soutěže v německém jazyce. Již tradičně žáci testovali své znalosti a komunikační dovednosti ve dvou věkově odlišných kategoriích.

Celý článek...
 
Jak jsme zdobili perníčky PDF Tisk Email
Autor článku: Lea Brázdilová, Natálie Sůkalová, 8. B   
19. prosinec 2011

Celý článek...První adventní neděli provoněly břeclavskou synagogu perníčky, svíčky ze včelího vosku a medovina. Náš výtvarný spolek Masaccio zde pořádal dílničky na výrobu přáníček a na zdobení vánočních perníčků.

Celý článek...
 
Sběr elektrozařízení PDF Tisk Email
Autor článku: Bc. Gabriela Śubová   
15. prosinec 2011
Celý článek...Co je cyklohraní? Na stránkách projektu se dovídáme, že jde o školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.
Celý článek...
 
PASCH týden v Břeclavi PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Blanka Kumštová   
15. prosinec 2011
Celý článek...Ve dnech 14. - 16. 11. 2011 v Břeclavi proběhly akce v rámci PASCH-Woche, které organizovalo břeclavské gymnázium společně s Goethe-institutem v Praze. Také žáci naší školy se do některých z nabízených pořadů zapojili.
Celý článek...
 
Entové na Pohansku PDF Tisk Email
Autor článku: Gabriela Vlková, 7. B   
09. prosinec 2011

Celý článek...Také máte rádi fantasy filmy a nejrůznější Tolkienovy příběhy o hobitech, elfech a dalších kouzelných stvořeních? Máte se na co těšit!

V červnu 2011 představitelé městského úřadu a zástupci lesů nabídli naší škole podílet se na vybudování nové naučné stezky, táhnoucí se přes les a zakončené u známého zámečku Pohansko. Úkolu se chopily paní učitelky Šárka Malinkovičová a Dagmar Malinová, která do práce zapojila svůj výtvarný spolek Masaccio. Najednou se zrodil perfektní nápad: Entové. Tihle „stromolidé" pocházeli z Tolkienových příběhů. Byli to strážci lesů - silní, odvážní a velmi moudří stařešinové. Nebyli tolik známí, ale díky nám se zase připomněla jejich síla a moc. Ti nejstarší a nejzajímavější velikáni se stanou bájnými bytostmi, které v sobě skrývají kouzla a tajemství.

Celý článek...
 
Kurz sebeobrany PDF Tisk Email
Autor článku: Romana Přibylová, 8. B; Pavlína Kamenská 9. B   
05. prosinec 2011

Celý článek...V dnešní době si člověk nemůže být jistý ničím, a tak jsem kurz sebeobrany celkem uvítala. Krom toho vybít si vztek nemůžu v takové míře každý den.

Minulý týden měly holky z naší třídy kurz sebeobrany. Byl rozdělen na dvě části– teoretickou a praktickou. V teorii nám mluvčí břeclavské policie paní Kamila Haraštová (která je zároveň mamkou naší spolužačky Báry) povídala o pohlavním zneužívání a nebezpečných místech v Břeclavi a přilehlém okolí. Také nám říkala, že bychom se měly ve večerních hodinách vyhnout místům, jako jsou například různé uličky, ve kterých se nepohybují skoro žádní lidé, okolí „shoppingu", parku, autobusovému nádraží nebo třeba i vlakovému nádraží, ale také sídlišti Na Valtické, z čehož jsem byla upřímně zděšená, jelikož tam bydlím a máme psa, který potřebuje jít ven i večer.

Celý článek...
 
Exkurze do Fosfy PDF Tisk Email
Autor článku: Lucie Studenková, 9. C   
21. listopad 2011

Celý článek...Ve čtvrtek 10. listopadu 2011 navštívila naše třída akciovou společnost Fosfa, která má sídlo v  Poštorné.

Celý článek...
 
Dojmy z Prahy PDF Tisk Email
Autor článku: Pavlína Kamenská, 9. B   
14. listopad 2011

Celý článek...To je ta Praha, město, milenka,
hned naděje a pancíř víry mé,
srdce, jež mělo stokrát ztichnouti,
a bije, bije, bije v horečce.
Potulní básníci
navlékají tu krásným milenkám
punčochy tkané z květů meruněk
a z fantastických slov, které znáš jenom ty.

Kdo? Jenom ty!

Celý článek...
 
Knihovna bez hranic/ Grenzlose Bibliothek PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Blanka Kumštová   
07. listopad 2011

Celý článek...Projekt Knihovna bez hranic/ Grenzlose Bibliothek připravila Městská knihovna Břeclav s partnerskou knihovnou v Poysdorfu s cílem posílit spolupráci v oblasti kulturního rozvoje obou měst se zaměřením na oblast jazykového i obecného vzdělávání a přispět tak k zlepšování soužití generací v příhraničním regionu.
Zdroj: http://breclav.blogspot.com/2011/08/knihovna-bez-hranic.html

Celý článek...
 
V Bludišti PDF Tisk Email
Autor článku: PaedDr. Jitka Bálková   
31. říjen 2011

Celý článek...Nebylo daleko od slova k činu a žáci 9. B se vypravili do studia ostravské televize k natáčení pořadu Bludiště. Soutěžící jeli podpořit spolužáci, ale také několik žáků z jiných tříd. Před podzimními prázdninami jsme pozvali do redakce Filipa Průdka, aby se s námi podělil o dojmy ze soutěže.

Celý článek...
 
Úspěšně v úvodních softbalových turnajích PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Vlastimil Fadrný   
27. říjen 2011

Celý článek...Začátek školního roku byl v obou týmech (softbal i T-ball) zaměřen na zapracování nových členů do systému hry, aby se stali dobrou náhradou odcházejících hráčů.

Do družstva „softíků", tedy malých T-ballistů, přišli Marek a Michal Perničtí, Pavel Bartošic, Matěj Chlubna, Adam Zobač, Karel Sedláček a první vlaštovka z řad dívek Adriana Labudová. Do týmu starších softbalistů postoupili Vojta Forman, Lukáš Kubát, Kuba Sedláček, Honza Schubert, ze Staré Břeclavi přišel Radim Helešic a z mladších alternují Viktor Opluštil a Geoge Harris, kteří dosahují úrovně starších hráčů.

Celý článek...
 
V čističce odpadních vod PDF Tisk Email
Autor článku: Milan Nguyen, Romana Přibylová, 8. B   
24. říjen 2011

Celý článek...Ve čtvrtek 6. října se třídy 8. A a 8. B vydaly na exkurzi do čističky odpadních vod, aby si žáci zpestřili výuku chemie.

Doprovázeli nás paní učitelka Ludmila Mrákavová, která nás učí z chemie, a pan učitel Petr Baránek, třídní 8. A. Jakmile jsme vešli do areálu, ucítili jsme dost odpudivý zápach. Nejprve jsme vstoupili do takové budky, ve které to bylo ještě horší, takže jsme byli rádi, že můžeme jít ven. Pak jsme minuli nádrže, ve kterých byly „kartáče", které soustřeďovaly kal z hladiny do prostředku. Pan Vašíček, který nás provázel, nás seznámil s celým procesem čistění vody. Čistička byla navržena v roce 1970, v roce 2008 prošla rekonstrukcí, proto vypadá velmi moderně.

Celý článek...
 
Žáci malovali pro oblastní charitu PDF Tisk Email
Autor článku: Mgr. Dagmar Malinová   
10. říjen 2011

Celý článek...Když se v loňském školním roce zamýšleli naši žáci – členové výtvarného spolku Masaccio nad tématem výtvarné soutěže „Dobrovolnictví mění svět", neměli zpočátku mnoho zajímavých nápadů.

Celý článek...
 
Po roce Guatemala PDF Tisk Email
Autor článku: Markéta Rosochová, 7. B   
29. září 2011

S agenturou Pohodáři jsme se tentokrát vypravili za mayskými chrámy a šamany, ale také za přírodními krásami středoamerických pralesů. Pořad nesl název Guatemala: mayské poselství k roku 2012.

Celý článek...
 
Za dravci na Pastvisko PDF Tisk Email
Autor článku: Pavlína Kamenská, 9. B; Markéta Králíková 7. B; Markéta Rosochová 7. B   
27. září 2011

Celý článek...Dravci mě vždycky udivovali. Jejich volnost, síla a odhodlanost. V pondělí v polovině září se nám jejich život pokusili přiblížit pracovníci ze záchranné stanice v Brně. Kromě ukázky několika nejzajímavějších dravců si s sebou přivezli i velkou dávku humoru a znalostí.

Celý článek...
 
Poznámky z adaptačního pobytu PDF Tisk Email
Autor článku: Jitka Bálková, Jakub Škrabal (6. B), žáci 6. C   
22. září 2011

Celý článek...Uplynuly dva týdny od návratu šesťáků z adaptačního pobytu, jenž žákům usnadnil přechod na druhý stupeň a zároveň jim pomohl navodit pocit, jako by se se svými novými spolužáky i učiteli, jež je do Březové doprovázeli, znali odjakživa. Byli to pan učitel Jiří Kos (6. C) a paní učitelky Hana Martáková (6. A) a Blanka Kumštová (6. B) a Helena Ondrejková, která celou akci coby výchovná poradkyně zajistila a řídila. Postarali se také o bohatou obrazovou dokumentaci.

Celý článek...
 
Na prahu nové sezony PDF Tisk Email
Autor článku: Jitka Bálková   
05. září 2011

Celý článek...Celý článek...Čas je neúprosný a nenechá se oklamat ani slunečními paprsky a tropickými teplotami. Prázdniny jsou za námi a my jsme otevřeli bránu naší školy (a to doslova) pro více než sedm set žáků.

Celý článek...